Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 06 лютого 2023 року                                                                                   № 13

Про скликання чергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 16 лютого 2023 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.

2. Запропонувати для розгляду на черговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:

2.1.  Про виконання бюджету Козівської селищної територіальної громади за 2022 рік.

2.2. Про представлення багатодітної матері до нагороди.

2.3. Про надання дозволу на підписання договору купівлі-продажу житлового будинку.

2.4. Про зарахування на квартирний облік.

2.5. Про продовження терміну дії ордера на видалення зелених насаджень.

2.6. Про надання дозволу на  санітарну обрізку зелених насаджень.

2.7. Про надання дозволу на видалення  зелених насаджень.

2.8. Про погодження підключення  житлового будинку по вул.Колійова в смт Козова до центральної мережі водопостачання.

2.9. Про надання матеріальної допомоги з фонду соціального захисту та соціального забезпечення населення.

2.10. Про звільнення від повноважень піклувальника дитини-сироти.

2.11. Про встановлення піклування та призначення піклувальника дитини-сироти.

2.12. Про зняття з квартирного обліку.

2.13. Інші питання поточної роботи.

2.14. Різне.

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                  Сергій ДОБАЛЮК