Про скликання двадцять дев’ятої позачергової сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

від 29 грудня   2022 року                                                                                        №189

Про скликання двадцять дев’ятої

позачергової сесії  Козівської селищної

ради восьмого скликання

Керуючись пунктом 8 частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Козівської селищної ради восьмого скликання, враховуючи рішення Ради оборони Тернопільської області від 05 травня  2022 року «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області»:

1. Скликати двадцять дев’яту  позачергову сесію Козівської селищної ради восьмого скликання 30 грудня 2022 року о 09 год 00 хв. в приміщенні залу засідань адмінбудинку Козівської селищної ради за адресою: вул.Грушевського, 38            смт Козова.

2. На розгляд двадцять дев’ятої позачергової сесії Козівської селищної ради восьмого скликання передбачається внести питання:

2.1.Про зміни до бюджету Козівської селищної територіальної громади на 2022 рік (19560000000).

2.2. Про прийняття у комунальну власність Козівської селищної територіальної громади окремо визначеного майна.

3. Відділу організаційно-виконавчої роботи Козівської селищної ради забезпечити повідомлення депутатів селищної ради про час і місце проведення сесії селищної ради.

Козівський селищний голова                                            Сергій ДОБАЛЮК