Про доповнення порядку денного сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

від 14 грудня  2022 року                                                                                     №182

Про доповнення порядку денного

сесії  Козівської селищної ради

восьмого скликання

Керуючись пунктом 8 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Козівської селищної ради восьмого скликання, враховуючи листи КНП «Козівська центральна районна лікарня Козівської селищної ради» від 14.12.2022 року № 01.1-11/1620 та № 01.1-11.1621:

1. Доповнити порядок денний двадцять восьмої сесії Козівської селищної ради, яка відбудеться 19 грудня 2022 року, питаннями:

- про внесення змін та доповнень до Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Козівська центральна районна лікарня Козівської селищної ради» на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням Козівської селищної ради від 30.11.2021 року №1277;

- про затвердження переліку платних медичних послуг, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Козівська центральна районна лікарня  Козівської селищної ради».

2. Контроль за виконанням даного розпорядження доручити секретарю селищної ради Дмитру Барилку.

Козівський селищний голова                                            Сергій ДОБАЛЮК