Про скликання двадцять восьмої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

від 09 грудня 2022 року                                                                               № 178

Про скликання двадцять восьмої

сесії  Козівської селищної

ради восьмого скликання

Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Козівської селищної ради восьмого скликання, враховуючи рішення Ради оборони Тернопільської області від 05 травня  2022 року «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області»:

1. Скликати двадцять восьму  сесію Козівської селищної ради восьмого скликання 19 грудня 2022 року о 10 год 00 хв. в приміщенні залу засідань адмінбудинку Козівської селищної ради за адресою: вул.Грушевського, 38            смт Козова.

2. На розгляд двадцять восьмої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання передбачається внести питання:

2.1.Про Програму організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, на 2023-2024 роки.

2.2.Про Програму стимулювання громадян для проходження строкової військової служби та військової служби за контрактом у Збройних силах України в 2023 році.

2.3.Про Програму збереження та забезпечення епідемічної (біологічної) безпеки населення Козівської територіальної громади на 2023-2025 роки.

2.4.Про Програму фінансової підтримки та ресурсного забезпечення діяльності Тернопільської районної ради на 2023-2025 роки.

2.5.Про внесення змін до Програми благоустрою територій населених пунктів Козівської територіальної громади на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням Козівської селищної ради від 23.12.2021 року №1451.

2.6.Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Козова комунсервіс» на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням Козівської селищної ради від 23.12.2021 року №1453.

2.7.Про викладення додатку до рішення Козівської селищної ради від 09 вересня 2022 року №1954 «Про перейменування вулиць у Козівській територіальній громаді» у новій редакції.

2.8.Про створення піклувальної ради та затвердження Положення про піклувальну раду закладів загальної середньої освіти Козівської селищної ради.

2.9.Про план роботи Козівської селищної ради на 2023 рік.

2.10.Про затвердження Плану діяльності Козівської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік.

2.11.Про зміни до бюджету Козівської селищної територіальної громади на 2022 рік (19560000000).

2.12.Про бюджет Козівської селищної територіальної громади на 2023 рік (19560000000).

2.13.Про надання згоди на будівництво ТзОВ «Радехівський цукор».

2.14.Про розгляд клопотання гр.Гніздюх Ганни Григорівни.

2.15.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Гніздюх Ганні Василівні.

2.16.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Голубець Оксані Євгенівні.

2.17.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для безоплатної приватизації.

2.18.Про розгляд клопотань громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для безоплатної передачі у власність.

2.19.Про погодження ПП «Агромеліорація» щодо надання спеціального дозволу на користування надрами у зв’язку з розширенням меж раніше наданої у користування площі частини № 1, частини № 2, частини № 3 Дибщенського родовища вапняку.

2.20.Про розгляд звернення релігійної громади «Парафія Успіння Пресвятої Богородиці смт Козова Козівського району Тернопільсько-Зборівської Єпархії Української Греко – католицької Церкви».

2.21.Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Козівським РайСТ в с.Ценів, Тернопільського району, Тернопільської області.

2.22.Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Козівським РайСТ в с.Вимислівка, Тернопільського району, Тернопільської області.

2.23.Про затвердження проекту землеустрою із зміною цільового призначення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення ФОП Трояну Михайлу Степановичу.

3. Головам постійних  комісій селищної ради провести засідання комісій.

4. Відділу організаційно-виконавчої роботи селищної ради забезпечити повідомлення депутатів селищної ради про час і місце проведення сесії селищної ради.

Козівський селищний голова                                            Сергій ДОБАЛЮК