Про скликання Про скликання позачергового засідання дев’ятнадцятої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

від 02 березня  2022 року                                                                                     № 29

Про скликання позачергового засідання дев’ятнадцятої сесії  Козівської селищної ради восьмого скликання

Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Козівської селищної ради восьмого скликання:

1. Скликати  позачергове засідання дев’ятнадцятої  сесії Козівської селищної ради восьмого скликання 03 березня 2022 року о 10 год 00 хв. в приміщенні залу засідань адмінбудинку Козівської селищної ради за адресою: вул.Грушевського, 38  смт Козова.

2. На розгляд позачергового засідання дев’ятнадцятої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання передбачається винести такі питання:

Про зміни до бюджету Козівської селищної територіальної громади на 2022 рік (19560000000);

3. Відділу організаційно-виконавчої роботи селищної ради забезпечити повідомлення депутатів селищної ради про час і місце проведення сесії селищної ради.

Козівський селищний голова                                                Сергій ДОБАЛЮК