Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 16 листопада 2022 року                                                                              № 166

Про скликання позачергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 17 листопада 2022 року о 09:30 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.

2. Запропонувати для розгляду на позачерговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:

2.1. Про продовження терміну дії ордера на видалення зелених насаджень.

2.2. Про затвердження висновку про неможливість передачі дитини матері та доцільність відібрання дитини від матері без позбавлення  батьківських  прав.

2.3. Про скасування рішень виконавчого комітету Козівської селищної ради.

2.4. Про Програму організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт,  на 2023-2024 роки.

2.5. Про Програму стимулювання громадян для проходження строкової військової служби та військової служби за контрактом у Збройних Силах України в 2023 році.

2.6. Про схвалення звіту про виконання бюджету Козівської селищної ради за 9 місяців 2022 року.

2.7. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна - житловому будинку

з господарськими будівлями по вул.Юркова в селі Конюхи.

2.8. Про встановлення режиму роботи кав’ярні «Cake & Cake» по вулиці Дорошенка,4 в смт Козова.

2.9. Про зміну адреси об’єктам нерухомого майна – нежитловим   будівлям ТзОВ «Козівський райсількомунгосп» по вул.Франка І.  в смт Козова.

2.10. Про внесення змін в склад опікунської ради при виконавчому комітеті Козівської селищної ради.

2.11. Про внесення змін в склад житлово-побутової комісії  при виконавчому комітеті Козівської селищної ради.

2.12. Про аналіз надходжень та розгляду звернень громадян за 9 місяців 2022 року.

2.13. Про скасування простою в закладах освіти та культури Козівської територіальної громади в умовах воєнного стану.

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення позачергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                  Сергій ДОБАЛЮК