Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 09 вересня 2022 року                                                                                  № 132

Про скликання позачергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 12 вересня 2022 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.

2. Запропонувати для розгляду на позачерговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:

2.1.  Про надання погодження на виїзд дитини за межі України у супроводі матері.

2.2. Про Програму поховання військовослужбовців, які загинули (померли) під час проходження військової служби, внутрішньо переміщених осіб, невідомих та безрідних громадян на 2022-2024 роки.

2.3. Про Програму стимулювання громадян, для проходження строкової військової служби та військової служби за контрактом у Збройних Силах України в 2022 році.

2.4. Про Програму перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах автомобільним транспортом та відшкодування витрат за здійснені перевезення по Козівській територіальній громаді на 2022 рік.

2.5. Про затвердження Програми підтримки добровольчого формування Козівської територіальної громади № 1 на 2022 рік.

2.6. Про зміни до бюджету Козівської селищної територіальної громади  на 2022 рік.

2.7. Про передачу комунального майна.

2.8.Про  затвердження  Положення про порядок видачі посвідчень реабілітованим, які мають право на пільги, передбачені Законом України “Про реабілітацію жертв репресій  комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років”.

2.9. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 02.06.2022 р.

№ 114 «Про затвердження переліків оренди першого та другого типу комунального майна Козівської селищної ради».

2.10. Про погодження підключення житлового будинку  по вул.Герети  в смт Козова до центральної мережі водовідведення.

2.11. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна - житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами   по вул.Загороди  в селі Олесине.

2.12. Про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання деяких категорій осіб.

2.13. Про скасування простою для окремих працівників закладу освіти Козівської територіальної громади.

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення позачергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                Сергій ДОБАЛЮК