Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 02 вересня 2022 року                                                                                  № 126

Про скликання позачергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 05 вересня 2022 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.

2. Запропонувати для розгляду на позачерговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:

2.1.  Про затвердження мережі закладів загальної середньої освіти Козівської територіальної громади на 2022/2023 навчальний рік.

2.2. Про відновлення роботи окремих закладів дошкільної освіти Козівської територіальної громади.

2.3. Про оголошення простою в закладах освіти та культури Козівської територіальної громади в умовах воєнного стану.

2.4. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 18.02.2021 р. № 39 «Про затвердження форми адміністра-тивного протоколу, постанови та визначення уповноважених осіб зі складання адміністративних протоколів та постанов».

2.5. Про Програму підтримки та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб в Козівській територіальній громаді на 2022-2023 роки.

2.6. Про передачу особових справ одержувачів соціальних послуг.

2.7. Про звільнення від сплати орендної плати  за  оренду  комунального  майна.

2.8. Про відшкодування коштів за здійснення поховання.

2.9. Про зміни до бюджету Козівської селищної територіальної громади  на 2022 рік.

2.10. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – нежитловій  будівлі по вул.Центральна в селі Конюхи.

2.11. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – нежитловій  будівлі    по вул.Центральна в селі Вибудів.

2.12. Про присвоєння адрес об’єкту нерухомого майна- житловому будинку по вул.Л.Українки в смт Козова.

2.13. Про затвердження робочого проекту  «Благоустрій з відновленням дорожнього покриття по вул. Л. Українки (від буд. № 1 до буд. № 39) в смт Козова, Тернопільського  району, Тернопільської області».

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення позачергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                Сергій ДОБАЛЮК