Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 31 серпня 2022 року                                                                                  № 124

Про скликання позачергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 31 серпня 2022 року о 15:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.

2. Запропонувати для розгляду на позачерговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступне питання:

«Про виплату призначеної компенсації фізичним особам, які надають

соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, у серпні 2022 року».

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення позачергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                Сергій ДОБАЛЮК