Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 11 липня 2022 року                                                                                  № 108

Про скликання позачергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 12 липня 2022 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.
  2. Запропонувати для розгляду на позачерговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:

2.1. Про встановлення розміру орендної плати для фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб за один метр квадратний земельної ділянки при встановленні тимчасової споруди на території Козівської територіальної громади.

2.2. Про відмову у наданні дозволу для реалізації нерухомого майна.

2.3. Про надання погодження на виїзд дитини за межі України у супроводі матері.

2.4. Про надання погодження на виїзд дітей за межі України у супроводі матері.

2.5. Про надання погодження на виїзд дитини за межі України у супроводі бабусі.

2.6. Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у 2022 році.

2.7. Про Програму фінансової підтримки комунального підприємства «Козова-тепло» Козівської  селищної ради Тернопільської області у 2022 році.

2.8. Про Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 02.06.2022 р. № 114 «Про затвердження переліків оренди першого та другого типу комунального майна Козівської селищної ради»

2.9. Про Програму розвитку та фінансового забезпечення закладів охорони здоров’я комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Козівської селищної ради» на 2022-2025 роки.

2.10. Про погодження тимчасового проживання лікаря ЗПСМ

Анастасії Томашівської.

2.11. Про зміни до бюджету Козівської селищної територіальної громади  на 2022 рік.

2.12. Про присвоєння або зміну адрес об’єктам нерухомого майна.

2.13. Про погодження встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул.Колійова в смт Козова.

2.14. Про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання деяких категорій осіб.

3. Керуючому справами (секретарю)  виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення позачергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                Сергій ДОБАЛЮК