Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 22 червня 2022 року                                                                                  № 93

Про скликання позачергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 23 червня 2022 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.
  2. Запропонувати для розгляду на позачерговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:

2.1. Про добровільні формування цивільного захисту Козівської селищної ради.

2.2. Про зміни до бюджету Козівської селищної територіальної громади  на 2022 рік.

2.3. Про затвердження плану заходів з підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Козівської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 років.

2.4. Про організацію роботи «гарячої» телефонної лінії Козівської селищної ради на ІІ півріччя 2022 року.

2.5. Про план заходів з протидії пожежам у лісових масивах, природних заповідниках, на торфовищах, сільгоспугіддях, інших земельних ділянках протягом пожежонебезпечного періоду 2022 року.

2.6. Про надання дозволу на облаштування меморіального знаку загиблому воїну-герою Степану Генику по вулиці Косівка в селі Криве.

2.7. Про оголошення простою в закладах освіти та культури Козівської територіальної громади в умовах воєнного стану.

2.8. Про виплату призначеної компенсації  фізичним особам, які надають

соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі у червні 2022 року.

2.9. Про надання погодження на виїзд дитини за межі України у супроводі тітки.

3. Керуючому справами (секретарю)  виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення позачергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                Сергій ДОБАЛЮК