Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 08 червня 2022 року                                                                                  № 85

Про скликання позачергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 09 травня 2022 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.
  2. Запропонувати для розгляду на позачерговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:

2.1. Про створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та його використання в умовах воєнного стану на території Козівської територіальної громади.

2.2. Про зміни до бюджету Козівської селищної територіальної громади  на 2022 рік.

2.3. Про цільову Програму цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2022-2025 роки.

2.4. Про звільнення від сплати орендної плати  за  оренду  комунального  майна.

2.5. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна -  житловому  будинку по вулиці Довбуша О. в смт Козова.

3. Керуючому справами (секретарю)  виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення позачергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                Сергій ДОБАЛЮК