Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 05 травня 2022 року                                                                                  № 63

Про скликання позачергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 06 травня 2022 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.
  2. Запропонувати для розгляду на позачерговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:

2.1. Про зміни до бюджету Козівської селищної територіальної громади  на 2022 рік.

2.2. Про відшкодування коштів за здійснення поховання.

2.3. Про довезення громадян на програмний гемодіаліз.

2.4. Про роботу та оплату праці працівників комунальних закладів та установ Козівської селищної ради.

2.5. Про відновлення роботи окремих закладів дошкільної освіти Козівської територіальної громади.

2.6. Про погодження підключення нежитлової будівлі по вулиці Хмельницького Б.,32а  в смт Козова до центральної мережі водопостачання.

2.7. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна- житловому будинку по вулиці Польова   в смт  Козова.

2.8. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна - житловому будинку з господарськими будівлями  та спорудами по вулиці Томашівка  в селі  Мала Плавуча.

2.9. Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна – торговому комплексу та житловому приміщенню по вулиці Мічуріна в селі Теофіпілка.

3. Керуючому справами (секретарю)  виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення позачергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                Сергій ДОБАЛЮК