Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 23 березня 2022 року                                                                                  № 40

Про скликання чергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 24 березня 2022 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.
  2. Запропонувати для розгляду на черговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:

2.1. Про розгляд справи про адміністративне правопорушення

стосовно Татарина Василя Михайловича.

2.2. Про передачу комунального майна.

2.3. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

2.4. Про надання статусу дитини,позбавленої батьківського піклування.

2.5. Про надання одноразової грошової допомоги

2.6. Про погодження підключення об’єкта будівництва - житлового будинку по вул.Котляревського в смт Козова до центральних мереж водопостачання та водовідведення.

2.7. Про роботу закладів освіти та культури на території Козівської територіальної громади в період воєнного стану.

2.8. Інші питання поточної роботи.

2.9. Різне.

3. Керуючому справами (секретарю)  виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                Сергій ДОБАЛЮК