Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 10 березня 2022 року                                                                                  № 32

Про скликання позачергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 11 березня 2022 року о 10:00 годині в  приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.
  2. Запропонувати для розгляду на позачерговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:

2.1. Про розгляд справи про адміністративне правопорушення стосовно гр.Майки Петра Богдановича.

2.2. Про розгляд справи про адміністративне правопорушення стосовно гр.Олексія Богдана Володимировича.

2.3. Про розгляд справи про адміністративне правопорушення стосовно

гр.Скірина Андрія Михайловича.

2.4. Про розгляд справи про адміністративне правопорушення стосовно

гр.Судомира Івана Степановича.

2.5. Про роботу закладів освіти та культури на території Козівської

територіальної громади в період воєнного стану.

2.6. Про тимчасове обслуговування нежитлової будівлі, яка розташована за

адресою: с.Козівка, вулиця Центральна, будинок 44 відділом освіти,

культури, молоді та спорту Козівської селищної ради.

2.7. Про оплату праці працівників комунальних закладів та установ,

засновником яких є Козівська селищна рада в період воєнного стану.

2.8. Про проєкт Програми сприяння  територіальній обороні в Козівській територіальній громаді на 2022 ̶ 2024 роки.

2.9. Про передачу талонів на паливо.

3. Керуючому справами (секретарю)  виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення позачергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                Сергій ДОБАЛЮК