Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 10 січня 2023 року                                                                                    1

Про скликання чергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної ради 20 січня 2023 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.

2. Запропонувати для розгляду на позачерговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:

2.1. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення  батьківських  прав.

2.2. Про надання дозволу на дарування 1/3 частки житлового будинку з господарськими  будівлями та спорудами.

2.3. Про оголошення простою в закладі дошкільної освіти «Пізнайко» с.Городище Козівської селищної ради  в умовах воєнного стану.

2.4. Про проект Програми протидії проявам тероризму, організованій злочинності та корупції на території Козівської селищної

територіальної громади на 2023 рік.

2.5. Про затвердження Порядку забезпечення доступу до публічної інформації в Козівській селищній раді.

2.6. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 08.12.2022 р.

№ 298 «Про затвердження переліку видів оплачуваних робіт та їх фінансування у 2023 році».

2.7. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 08.12.2022 р.

№ 287 «Про визначення переліку об’єктів та видів громадських робіт для відбування порушниками та засудженими, на яких судом накладено кримінальне покарання у виді громадських робіт  на території Козівської територіальної громади у 2023 році».

2.8. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 08.12.2022 р.

№ 286 «Про визначення переліку об’єктів та видів суспільно корисних (неоплачуваних) робіт для відбування порушниками адміністративного покарання у виді громадських робіт  на території Козівської територіальної громади у 2023 році».

2.9. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 08.12.2022 р.

№ 285 «Про  визначення переліку  об’єктів та видів суспільно  корисних  оплачуваних  робіт для відбування порушниками громадських робіт на території Козівської територіальної громади у 2023 році».

2.10. Про організацію та проведення у січні-березні 2022 року

приписки громадян 2006 року народження до призовної дільниці, які проживають на території Козівської територіальної громади.

2.11. Про організацію роботи щодо запобігання і протидії корупції на 2023 рік.

2.12. Про затвердження мережі закладів культури, засновниками яких є

Козівська селищна рада, на 2023 рік.

2.13. Про затвердження мережі закладів дошкільної освіти

Козівської селищної ради на 2023 рік.

2.14. Про присвоєння  адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку з господарськими будівлями та зміну адреси земельній ділянці по вулиці Клебанівка в селі Конюхи.

2.15. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна - житловому будинку з господарськими будівлями по вулиці Вітринка в селі Конюхи.

2.16. Про зміну  адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами та  земельній ділянці по вулиці Сагайдачного в смт Козова.

2.17. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна - житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами по вулиці  М.Заньковецької в смт Козова.

2.18. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна- житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами  по вулиці  Весела в селі Плотича.

2.19. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна- нежитловій будівлі (автогаражу) по вулиці  Центральна в селі Вівся.

2.20. Про надання дозволу на доступ до опор повітряних ліній електропередавання для підвішування ліній волоконно-оптичного кабелю зв'язку.

2.21. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

2.22. Про організацію роботи «гарячої» телефонної лінії  Козівської селищної ради на І півріччя 2023 року.

2.23. Про надання матеріальної допомоги з фонду соціального захисту та соціального забезпечення населення.

2.24. Про аналіз надходжень та розгляду звернень громадян у виконком Козівської селищної ради за 2022 рік.

2.25. Інші питання поточної роботи.

2.26. Різне.

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                  Сергій ДОБАЛЮК