Вітання з святом Різдва Христового та прийдешнім з Новим Роком!

Вітаю усіх зі світлим святом Різдва Христового та прийдешнім з Новим Роком!
     Незалежно від того, у який день ваші родини готують кутю, суть Різдва залишається незмінною: Син Божий прийшов у світ людиною, щоб пройти наш шлях і дати нам надію на життя вічне.
     Україна проходить зараз тяжкі випробування. Не у кожній хаті за столом може зібратися вся родина. Не усі мають дім. Багато тих, хто вимушено перебуває зараз далеко від України. А скільки тих, хто зараз у холодних окопах захищає наше право шанувати традиції, готувати 12 страв, колядувати! Дякую кожному, вітаю усіх з Різдвом і бажаю, щоб Бог допоміг нам пройти цей шлях.
     Хай Рождество Христове 2022/23 року укріпить нашу віру у перемогу Добра! Хай Новий рік буде роком Переможного Миру! Будьте здорові, будьте сильні і по при все знаходьте сили радіти життю.
     Христос Народився! Славімо Його!

З повагою,
Козівський селищний голова