День якості освіти у Козівській громаді

Козівська громада: якісна освіта – запорука успішного майбутнього наших дітей.

13 грудня у нашій громаді за сприяння селищного голови Сергій Добалюк проведено День якості освіти.

З привітальним словом до учасників робочої зустрічі звернулася начальниця управління Державної служби якості освіти Наталія Моравська. Виступили Роман Солтис заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради та Марія Іваніцька, начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту.

Для керівників закладів загальної середньої освіти провели практичні модулі:

- особливості проведення самооцінювання освітніх та управлінських процесів;

- інструментарій самооцінювання.

В обговоренні питань якості освіти у Козівській громаді дійшли висновку, що освіта сьогодні повинна бути, перш за усе, безпечною. Однак, як зазначила Марія Іваніцька: «Це не повинно знижувати якості освіти. У педагогів громади є відповідні інструменти та дієві комунікації. У 2022 році освіта Козівщини, як і України в цілому, переживає складні часи, приймає нові виклики. Але навіть у таких умовах наша робота високо оцінена фахівцями управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області. Якісна освіта – запорука успішного майбутнього наших дітей".

Дякуємо всім за плідну працю, ініціативність!