До Дня працівника сільського господарства: вітаємо ПАП "Агропродсервіс"

Листопад – місяць, який умовно завершує сільськогосподарський рік. Саме у цей час (у третю неділю місяця) відзначаємо День працівників сільського господарства України.

На зустрічі з аграріями ПАП «Агропродсервіс» (ферма та елеватор на території Козівської громади) приїхали генеральний директор Іван Чайківський та голова селищної ради Сергій Добалюк. У честь професійного свята працівникам вручили грамоти та подяки за сумлінну працю, службу громаді та Україні.

"Своєю працею ви робите важливий вклад у розвиток громади, ми вдячні за це", - сказав Сергій Добалюк у своєму зверненні до колективів. Як зазначив Іван Чайківський, працівники сільськогосподарської сфери розвивають не лише компанію та громаду, а й державу. «Своєю працею ви наближаєте нашу спільну перемогу», - наголосив Іван Адамович.

Хай наступний рік для сільського господарства і для усіх українців загалом буде мирним, щедрим, урожайним.