Вітання для працівників культури та майстрів народного мистецтва

Вітаю працівників культури та майстрів народного мистецтва з професійним святом!

Ваша роль у громаді: берегти та примножувати духовні скарби українського народу. Ви даруєте людям позитивні емоції, а у часи війни це дуже важливо. Ви підтримуєте бойовий дух та віру у перемогу, своєю творчістю розказуєте людям те, що має бути записане в історію. Що там казати, часто саме ви презентуєте нашу Козівщину!

Хочу висловити подяку від усієї Козівської громади діячам культури нашого краю: нашим рідним колективам народного мистецтва, тим, хто на сцені і за кулісами – усім людям, які невтомною працею творять новий день України.

Щиро бажаю вам Божого благословення! Хай ваші життєві дороги будуть довгими та щасливими. Хай здійснюються усі ваші плани. Натхнення вам на успішну працю. Наближаємо разом великий день Перемоги!

З повагою,

Козівський селищний голова