У Козівській селищній рада відбулось консультування ВПО юрисконсультом Норвезької ради у справах біженців в Україні

Сьогодні внутрішньо переміщені особи Козівської громади отримали безкоштовну юридичну консультацію у юрисконсульта Норвезької ради у справах біженців і Україні (NRC). Переселенці знайшли відповіді на питання, які їх цікавили, а саме відновлення втрачених документів, можливість перетину державного кордону, призначення пенсії та інших соціальних виплат, а також інші нагальні запитання.

Козівська селищна рада висловлює подяку NRC за безкоштовну правову допомогу для ВПО громади та готова до подальшої співпраці з Норвезькою радою у справах біженців та іншими міжнародними організаціями.