від 30 вересня  2022 року                                                                                                                № 143

Про запровадження та забезпечення заходів

правового режиму воєнного стану

в Козівській територіальній громаді

На виконання рішення позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  при Козівській селищній раді від 29.10.2022 р. (протокол № 8), відповідно законів України „Про правовий режим воєнного стану", „Про оборону України", Указу Президента України „Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютою 2022 року № 64/2022, керуючись статтею 42 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Дозволити з 30 вересня 2022 року на території Козівської територіальної громади (враховуючи ст. 15-3 Закону України «Про державне регулювання і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального»):
1.1. В закладах ресторанного господарства продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин та пива з 11:00 год. до 22:00 год. з обов’язковою видачею розрахункового документа встановленого взірця.

1.2. В торгівельній мережі продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин та пива з 11:00 год. до 21:00 год.

2. Заборонити продаж продукції, вказаної в п.1, працівникам у формі правоохоронних органів, військовослужбовцям ЗСУ, територіальної оборони, Національної гвардії України, інших воєнізованих формувань та особам зі зброєю.
                        3. Визнати такими, що втрачають чинність розпорядження селищного голови від 11.03.2022 р. № 34 «Про дозвіл на продаж окремих видів товару на території Козівської територіальної громади», від 16.04.2022 р. № 59 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Козівській територіальній громаді» та від 10 червня  2022 року № 87 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Козівській територіальній громаді».

Козівський селищний голова                                                                                                          Сергій ДОБАЛЮК