30 вересня - День усиновлення

Сьогодні в Україні відзначають День усиновлення. Це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини. Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих. Тому цей день став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей.
             Це свято для  дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято  для сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
              Шановні усиновителі, опікуни, піклувальники, прийміть найщиріші слова шани та поваги з нагоди свята. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, свою любов і душевне тепло.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, взаємної любові та розуміння кожній українській родині.

Мирного неба нам всім!

Начальник служби у справах дітей
Козівської селищної ради
Іван Гладчук