У Козівськії громаді в останню дорогу провели двох захисників України

Сьогодні Козівська громада у глибокій жалобі.

В останню дорогу провели двох захисників України, які віддали свої молоді життя за звільнення рідної землі.

У селі Олесине попрощалися з бійцем ЗСУ Григорієм Смачило. Військовий перебував у лавах Збройних сил з початку повномасштабної війни. Загинув у Балаклійському районі на Харківщині.

В Козові поховали 26-річного Дмитра Антикуза. Хлопець родом з Донеччини, внаслідок повномасштабного вторгнення сім´я знайшла прихисток у нашій громаді, а Дмитро став на захист України. Служив у розвідувально-штурмовому підрозділі, загинув на херсонському напрямку.

Сумно і боляче від усвідомлення, що ворог знищує молодих людей, життя яких на старті, в розквіті, яким лише ростити дітей і будувати Україну.

Віримо, що їх жертва не марна. Вічна пам’ять і слава полеглим!

Щирі співчуття сім’ям загиблих.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису  Фото без опису Фото без опису Фото без опису