ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ БУДІВЛІ (СВИНАРНИКА) ПО ВУЛ. В.ВИШИВАНОГО В СМТ. КОЗОВА,ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в смт Козова повідомляємо, що відповідно до рішення Козівської селищної ради від  04 серпня  2022 року №1939, розроблено детальний план території для будівництва сільськогосподарської будівлі (свинарника) по вулиці  В.Вишиваного в смт Козова, Тернопільського району, Тернопільської області з метою: визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки (Троян Михайло Степанович).

Склад та зміст містобудівної документації : ДБН Б.1.1.14-2012

• Основні техніко-економічні показники: загальна орієнтовна площа земельної ділянки – 1.600га.
  • Замовник: Козівська селищна рада.
  • Розробник: ТОВ «Геоземсервіс»

Місце, де можна ознайомитись з проектом містобудівної документації: в приміщенні адмінбудинку Козівської селищної ради по вул. Грушевського, 38, ( враховуючи правові норми військового стану).

• Строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: 26.08.2022 р – 26.09.2022 р.
  • Місце прийому та реєстрації пропозицій: адмінбудинок Козівської селищної ради по вул.Грушевського, 38.
  • Строк початку подання пропозицій: 26.08.2022 року.
  • Строк завершення розгляду пропозицій: 26.09.2022 року.