У неділю, 31 липня, в Козівській громаді відбувся турнір відкритої першості Козівської територіальної громади з міні-футболу

Учасниками змагань з міні-футболу стали школярі 2010 року народження та молодші. Змагання приурочили до Дня Української Державності.

У підсумку спортивного поєдинку серед шести команд-учасників першість здобув футбольний клуб «Товтри» (Козлів). На другому місці – команда Вівсянської гімназії (с.Вівся), замикає трійку переможців команда Козівської ДЮСШ. Призери змагань нагороджені медалями, кубками та пам’ятними грамотами.

Оргкомітетом також визначено кращих гравців серед учасників команд. У команді ФК «Товтри» (Козлів) – Максим Бойко, у командах Козівської ДЮСШ – Даниїл Маховський та Ярослав Лавриненко, у команді Вівсянської гімназії – Максим Гелевич, серед гравців команди Ценівської гімназії – Вадим Яцусь, у команді Теофіпільської гімназії – Олександр Голуб.

Кращим гравцем Турніру до Дня Державності став Олександр Чесніковський, кращим воротарем – Данило Самагала.

Вітаємо команди-переможці із заслуженою перемогою.