До уваги мешканців громади!

Відповідно до розпорядження селищного голови від 20 червня 2022 року № 92 «Про заходи щодо забезпечення охорони від пожеж врожаю та заготівлі грубих кормів на території Козівської територіальної громади» та рішення виконавчого комітету Козівської селищної ради від 23 червня 2022 року № 138 «Про заходи з протидії пожежам у лісових масивах, природних заповідниках, на торфовищах, сільгоспугіддях, інших земельних ділянках протягом пожежонебезпечного періоду 2022 року», на території Козівської громади:

• на період високого та надзвичайно високого класів пожежної небезпеки тимчасово обмежено відвідування населенням лісових масивів і лісопаркових зон, проведення лісозаготівельних та інших пожежонебезпечних робіт у лісових масивах, а також полювання;
  • заборонено розведення багать у лісових масивах і рекреаційних зонах (крім спеціально об лаштованих місць і обладнаних територій зеленого відпочинку), а також випалювання стерні, сухої рослинності та сміття на землях лісового фонду, торфовищах, сільськогосподарських угіддях, лісосмугах, заплавах річок та вздовж доріг.

???????