Відбулося засідання робочої групи з питань перейменування вулиць у Козівській територіальній громаді

Відповідно до розпорядження Козівського селищного голови № 73 від 26.05.2022 року "Про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць у Козівській територіальній громаді", відбулося засідання робочої групи з питань перейменування вулиць. На засіданні подано перелік вулиць у населенних пунктах громади, які пропонується перейменувати, а саме:

Назва населеного пункту

вул. Першотравнева

Золота Слобода

вул. Гагаріна

Пропозиції щодо нових назв вулиць, запропонованих до перейменування, просимо подавати за адресою:

47601, Тернопільська область, смт Козова, вул. Грушевського 38 (відділ організаційно-виконавчої роботи), або на електронну пошту: info@kozova-rada.gov.ua,  тел. (03547) 2-13-17

Інформація щодо правових наслідків при перейменуванні вулиць