Привітання із Днем журналіста начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайла ЯЦИНИ Шановні українські журналісти! Прийміть мої щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! Від усього податківського колективу Тернопільщини

Від усього податківського колективу Тернопільщини висловлюю вам глибоку вдячність за вашу непросту й важливу працю.

У вас немає ніякої зброї, окрім паперу і ручки, але ви так само зараз несете службу – службу в ЗМІ. Ви сміливо воюєте на інформаційному фронті, часто опиняючись у найгарячіших точках, ризикуючи здоров’ям та життям.

Бажаю, щоб надалі вам доводилося писати лише хороші новини, а інфоприводи були виключно позитивними.

Міцного вам здоров’я, мирного неба, достатку, успіхів у роботі та цікавих, креативних ідей.

З повагою –

начальник Головного управління