До уваги мешканців громади!

Відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 р.№64 «Про введення воєнного стану в Україні», Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 р.№389-VIII, Постанови КМУ від 29.12.2021 р.№1450 «Про затвердження Порядку встановлення заборони або обмеження на вибір місця перебування чи місця проживання осіб на території, на якій діє воєнний стан», враховуючи те, що тимчасово призупинено роботу Реєстру територіальних громад з метою недопущення несанкціонованих дій з інформацією реєстрів зі сторони ворога, Козівська селищна рада не має технічної можливості надавати довідки про реєстрацію місця проживання осіб та довідки про зареєстрованих в житловому будинку (приміщенні) осіб (довідки про склад сім’ї).

При відновленні роботи Реєстру територіальної громади, довідки будуть надаватися згідно термінів, передбачених законодавством.