У Козівській громаді за ініціативи селищного голови проведено святкову програму для внутрішньо переміщених осіб.

• 1943

Козівська спеціалізована школа мистецтв представила концерт «Музика проти війни», в якому взяли участь викладачі та учні закладу.

З вітальним словом до гостей звернувся перший заступник селищного голови Вадим Щеглов, відзначив, що такі зустрічі  стануть частими.

Козівська громада гостинно надає прихисток, сприяє адаптації людей із зони бойових дій.

Своїми виступами здивували і внутрішньо переміщені, мешканці Запоріжжя. Аплодисментів не бракувало, сліз теж.

Концерт був поставлений на високому професійному рівні. На завершення учасники та гості заспівали об’єднуючу молитву «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».