Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Козівській територіальній громаді

від 16 квітня  2022 року                                                                                        № 59

Про запровадження та забезпечення заходів

правового режиму воєнного стану

в Козівській територіальній громаді

Беручи до уваги рішення ради оборони Тернопільської області від 05.04.2022 року №40 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області», відповідно законів України „Про правовий режим воєнного стану", „Про оборону України", Указу Президента України „Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютою 2022 року № 64/2022, керуючись статтею 42 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Надати дозвіл суб’єктам господарювання здійснювати торгівлю алкогольними підакцизними товарами.
  2. Довести до відома суб’єктів господарювання, що працівникам у формі одягу правоохоронних органів, військовослужбовцям ЗСУ, територіальної оборони, Національної гвардії України, інших воєнізованих та особам зі зброєю відпускати алкогольні вироби заборонено.
  3. Встановити години продажу алкогольних підакцизних товарів для суб’єктів господарювання, а саме:
  • у торгівельних закладах з 11:00 до 17:00 год;
  • закладах ресторанного господарства  з 11:00 до 21:00 год.
  1. Продовжити роботу закладів громадського харчування Козівської громади до 22:00 год.
  2. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михайлу Простяку.

Козівський селищний голова                                                                                                    Сергій Добалюк