Відтепер у застосунку «Дія» можна подати заявку про пошкоджене майно під час війни.

Тисячі громадян залишилися без своїх домівок у Харкові, Маріуполі, Чернігові, Бучі та інших містах під час повномасштабного вторгнення рф в Україну.  Держава робить все для того, щоб відбудувати кожен дім. Тому цей процес починається вже зараз, кожен громадянин вже може подати відповідну заявку у „Дії“, для збору інформації та фіксації збитків.

Цією послугою можуть скористатися лише громадяни України, у яких від початку повномасштабної війни пошкодили:

— приватні будинки (садибні, дачні та садові);

— квартири;

— інші житлові приміщення (на які зареєстровано окреме право власности, а не в складі будинку).

Як подати заявку в Дії:

• Оновіть застосунок до останньої версії
  • Зайдіть у Дію та натисніть → Послуги → Повідомлення про пошкоджене майно
  • Заповніть форму, вказавши всю потрібну інформацію (ПІБ, РНОКПП, контактні дані (телефон та адреса електронної пошти) та відомості про пошкоджений об’єкт).

Після заповнення форми та її реєстрації можете завантажити заяву в PDF або отримати на електронну пошту.

Заяву також можна буде подати фізично в ЦНАП із середини квітня. Для цього вам знадобиться лише паспорт та РНОКПП. Після реєстрації повідомлення очікуйте на інформацію про початок процедури оцінки та компенсації, що будуть визначені урядом найближчим часом.