Про дозвіл на продаж окремих видів товару на території Козівської територіальної громади

від 11 березня 2022 року                                                                                 №34

Відповідно до законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про оборону України», Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 р. № 70/2022, розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 24.02.2022 р. № 91/01.02-01 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Тернопільській області», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Дозволити з 11 березня 2022 року продаж пива суб’єктам господарювання на території Козівської територіальної громади.
  2. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному веб - сайті Козівської селищної ради та довести до відома суб’єктів господарювання, які знаходяться на території Козівської територіальної громади.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                                 Сергій ДОБАЛЮК