Козівська громада підписала петицію про негайне закриття повітряного простору над Україною

Сьогодні, 6 березня, Козівська громада чисельно висловила свою позицію та підписала петицію про негайне закриття повітряного простору над Україною.

На центральній площі Козови зібралися представники духовенства, влади, небайдужі мешканці громади, які були одностайні: безпрольотний простір над Україною - це тисячі збережених життів військових і цивільних.

«Ми повинні застосовувати усі можливі інструменти, щоб зупинити війну та врятувати життя людей. На жаль, кожен день зволікання із закриттям неба над Україною – це тисячі загиблих та поранених дітей, жінок, літніх людей, а ще – зруйновані міста, села, лікарні, пологові відділення, школи, дошкільні заклади.Тому мешканці нашої громади, як і всі українці, наполегливо прохають та звертаються до європейських лідерів із просьбою закрити небо над Україною», - відзначив селищний голова Сергій Добалюк.

Таку петицію сьогодні підписали чи не в кожному населеному пункті Тернопільщини.

Слава Україні! Героям Слава!