Розпорядження про заборону продажу алкогольних напоїв

від 28 лютого 2022 року                                                                                   № 25

Про заборону продажу алкогольних напоїв

У зв’язку з введенням воєнного стану, керуючись ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Заборонити торгівлю алкогольними напоями в торгових точках, які знаходяться на території Козівської селищної територіальної громади -цілодобово.
  2. Розпорядження вступає вдію з 28 лютого 2022 року на період дії воєнного стану.
  3. Рекомендувати власникам торгових об’єктів - суб’єктам господарювання, які здійснюють продаж алкогольних напоїв, прибрати їх з вітрин та прилавків.
  4. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному веб - сайті Козівської селищної ради та довести до відома суб’єктів господарювання, які знаходяться на території Козівської територіальної громади.
  5. Власникам торгових об’єктів - суб’єктам господарювання привести свою діяльність у відповідність до вимог цього розпорядження, а також забезпечити візуальну наявність інформації про заборону продажу алкогольних напоїв.
  6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                   Сергій ДОБАЛЮК