До уваги мешканців громади!

За результатами позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Козівській селищній раді, вирішено:

• На період дії надзвичайного та воєнного станів надати дозвіл Козівській селищній раді здійснювати закупівлю всіх матеріалів, робіт та послуг, необхідних для функціонування Козівської громади;
  • Тимчасово призупинити роботу закладів освіти Козівської громади;
  • Рекомендувати населенню дотримуватися Закону України "Про правовий режим воєнного стану";
  • З 24 лютого 2022 року з 18:00 год. до 08:00 год. на території Козівської селищної територіальної громади заборонити продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів).

Зберігайте спокій, довіряйте лише перевіреним каналам інформації!

Тримаймося!