До уваги громади!

  • 483

               22 лютого за поданням Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, президент України Володимир Зеленський підписав Наказ Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України № 2 від 22.02.2022 року про призов резервістів у особливий період на строк, що не перевищує 1 рік.

     Оповіщення резервістів для призову на військову службу буде здійснено територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки Тернопільської області.

         Відповідно до ст. 391 п.4 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», резервісти зобов'язані з'явитися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки у строки, зазначені в отриманих повістках (повідомленнях).

           Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період, відповідно до статті 336 Кримінального Кодексу України, карається позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.

             Резервісти, які зараховані до військового резерву, повинні прибути до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки для проходження медичного огляду та відправки до військових частин.

              За призваними резервістами на весь час їх служби зберігатиметься місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, а також поширюватимуться всі соціальні гарантії передбачені законом для мобілізованих.

 

Фото без опису