СТОП БУЛІНГ! СТОП НАСИЛЬСТВО!

У Козівській громаді при відділі освіти, культури, молоді та спорту діє Координаційна рада з питань попередження насильства в сімї та протидії торгівлі людьми.

Торгівля людьми (органами) – ганебне явище XXI століття. Питання насильства в сімї та торгівлі людьми я вивчаю понад 20 років. Справедливо, що ці всі поняття передбачені в законодавстві і винні можуть бути покарані.

Хочу акцентувати учням та вчителям про інше, суміжне поняття, яке сьогодні стає актуальним в Україні. Шановні учні та вчителі – тобто учасники освітнього процесу! Слово «хейтер» - це особа, яка говорить (пише) неприємні речі про когось, критикує досягнення, особливо в соцмережах. Вони ховаються за нейтральними аватарками в соцмережах, адже в онлайні легко нахамити – і залишитися безкарним! Бережіть дітей!

З 19 січня 2019 року в Україні вступив в дію Закон України щодо протидії булінгу (цькуванню). На винну особу накладатимуть штраф від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

В Інтернеті люди не відповідають за свої слова і бояться зустрітися особисто.

Сократ писав: «Коли на життєвій дорозі Вас штовхне осел, то хіба Ви будете з ним судитися? Ні»

У XXI люди повинні, і будуть відповідати за ненависть, за хейтерство, за цькування. Для цього і є закон.

Начальник відділу освіти,

культури, молоді і спорту