Підсумки чергового засідання виконавчого комітету 17 лютого 2022 року

Під керівництвом селищного голови Сергія Добалюка відбулося чергове засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради.

Опрацьовано близько 30 питань порядку денного:

• Про виконання бюджету Козівської селищної територіальної громади за 2021 рік інформував начальник фінансового відділу Володимир Зарічний;
  • З питань, які стосуються житлової сфери та опікунства над житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, доповів начальник Служби у справах дітей Іван Гладчук;
  • Щодо питань компетенції відділу містобудування та архітектури (зміну адреси, присвоєння адреси) виконавчий комітет ознайомив головний спеціаліст відділу містобудування та  архітектури Василь Сваток;
  • Виконавчим комітетом виділено матеріальну допомогу з фонду соціального захисту та соціального забезпечення населення заявникам на суму близько 18000 грн, надано одноразову матеріальну допомогу на поховання 2 особам на суму 4000 грн.

З усіх питань прийняті відповідні рішення.

Окрім питань порядку денного, селищний голова Сергій Добалюк провів робочу нараду з керівниками старостинських округів. З наближенням весни прогнозовано відбудуться масштабні роботи по благоустрою. Спільно з працівниками КП «Благустрій» та жителями сіл, заплановано провести толоки у селах громади, контроль та догляд за дворами, де ніхто не проживає. Обговорили також питання ремонту комунальних доріг громади, вуличного освітлення, придбання дитячих майданчиків.

Селищний голова закликав старост до активної співпраці, залучення громадськості до проведення толок.

З організаційних питань з старостами поспілкувався перший заступник селищного голови Вадим Щеглов. Обговорено проведення майбутнього звіту роботи старост за 2021 рік, можливість утворення віддалених точок у селах які надаватимуть послуги Центру надання адміністративних послуг, інші робочі питання.