УВАГА!!! СТАРТУВАЛА КАМПАНІЯ ДЕКЛАРУВАННЯ

Козівська ДПІ ГУ ДПС у Тернопільській області інформує , що з початку 2022 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2021 року.

Відповідно до ч. 2 ст. 67 Конституції України, усі громадяни щорічно подають до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

Від відповідального ставлення до вимог законодавства і своєчасного виконання конституційного обов’язку громадянами залежить економічний розвиток держави, її фінансова безпека та рівень соціального захисту.

Нагадуємо, що громадяни, які у 2021 році отримали доходи, з яких не було сплачено податок на доходи фізичних осіб, зобов’язані  заповнити і подати до 1 травня 2022 року річну декларацію про майновий стан і доходи до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації.

Запрошуємо громадян долучитися до кампанії декларування доходів та своєчасно подати декларацію про майновий стан та доходи, отримані у 2021 році.

Козівська ДПІ ГУ ДПС

у Тернопільській області