До уваги!

Відповідно до рішення позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській районній державній адміністрації від 21 січня 2022 року, та до рішення засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Козівській селищній раді від 25 січня 2022 року, на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та забезпечення обмежувальних проти епідеміологічних заходів з метою запобігання та поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами та доповненнями), на території Козівської громади посилено контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки.

Детальна інформація щодо усіх протиепідемічних заходів знаходиться за посиланням.

ПРОТОКОЛ № 1 засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Козівській селищній раді