Викладачі фізичної культури громади отримали у подарунок м’ячі та спортивний інвентар для роботи

З ініціативи селищного голови відділом освіти, культури, молоді та спорту придбано спортивний інвентар для вчителів фізичної культури шкіл громади.

Як відзначив заступник селищного голови Роман Солтис: "Розвиток спортивної галузі, підтримка фізичної культури – один із пріоритетних напрямків роботи освітньої сфери у 2022 році."

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради наголосила: "Фізичний розвиток дитини – це запорука її всебічного розвитку. Ми завжди будемо підтримувати кращих вчителів, учні яких мають значні досягнення". Викладання предмету фізичної культури в школах повинне бути на високому рівні поряд з іншими предметами. Таку думку висловив головний спеціаліст сектору освіти та спорту Ігор Кулька.

Днями викладачі фізичної культури отримали у подарунок м’ячі відповідно до потреб закладів освіти, у яких вони працюють.