Про скликання сімнадцятої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

від 17 січня 2022 року                                                                                     № 06

Про скликання сімнадцятої сесії

Козівської селищної ради

восьмого скликання

Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Козівської селищної ради восьмого скликання:

1.    Скликати  сімнадцяту сесію Козівської селищної ради восьмого скликання 27 січня 2022 року о 10 год 00 хв. в приміщенні залу засідань адмінбудинку Козівської селищної ради за адресою: вул.Грушевського,38 смт Козова.

2. На розгляд сімнадцятої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання передбачається винести такі питання:
2.1. Про зміни юридичних адрес  та затвердження Статутів (в новій редакції) закладів загальної середньої освіти Козівської селищної ради.
2.2. Про зміни юридичних адрес  та затвердження Статутів (в новій редакції) закладів дошкільної освіти Козівської селищної ради.
2.3. Про затвердження переліку пільгових категорій здобувачів освіти, які мають право на безкоштовне гаряче харчування.
2.4. Про встановлення середньоденної вартості харчування дітей в закладах дошкільної освіти з 01 січня 2022 року.
2.5. Про затвердження мережі закладів дошкільної освіти, засновниками яких є Козівська селищна рада, на 2022 рік.
2.6. Про внесення змін в рішення Козівської селищної ради від 23.03.2021 року №251 «Про створення Служби у справах дітей Козівської селищної ради та затвердження Положення, структури та штатної чисельності Служби у справах дітей Козівської селищної ради» та втрату чинності рішення Козівської селищної ради.
2.7. Про надання дозволу відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради на видачу  подарункових Сертифікатів для безкоштовного відвідування плавального басейну у Козівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2.
2.8. Про зміни до бюджету Козівської селищної територіальної громади  на 2022 рік (19560000000).
2.9. Земельні питання:
2.9.1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для безоплатної приватизації.
2.9.2. Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність.
2.9.3. Про розгляд клопотань щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою.
2.9.4. Про затвердження землевпорядної документації.
2.10. Інші питання поточної роботи.
2.11. Різне.

3. Головам постійних комісій селищної ради провести засідання комісій.

4. Відділу організаційно-виконавчої роботи селищної ради забезпечити повідомлення депутатів селищної ради, керівників комунальних установ, організацій, підприємств селищної ради, представників засобів масової інформації про час і місце проведення сесії селищної ради.

Козівський селищний голова                                                 Сергій ДОБАЛЮК