Коляда об’єднала Козівську громаду!

Дата: 15.01.2022 18:03

15 січня на центральній площі Козови відбулось театралізоване вертепне дійство «Нова радість стала». Лунали колядки, віншування, пісні. Клубні заклади громади презентували свої творчі номери, які зачарували слухачів.

«Сьогодні справді Україна колядує, а отже і Козова колядує!», - наголосив присутній на святі отець Євген Бойко.

Працівники центру культури і дозвілля Козівської селищної ради підготували насичену програму. Усіх бажаючих пригощали узваром, пампушками та кутею.

«Українська коляда – неоціненний скарб народу, його душа, його правда!», - відзначила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька.