Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 10 січня 2022 року                                                                                  № 4

Про скликання чергового засідання
виконавчого комітету
Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.    Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 20 січня 2022 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.
2.    Запропонувати для розгляду на черговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:
     2.1. Про організацію та проведення у січні-березні 2022 року приписки  юнаків 2005 року народження до призовної дільниці, які проживають на території Козівської територіальної громади
     2.2. Про організацію роботи «гарячої» телефонної лінії Козівської селищної ради на І півріччя 2022 року.
     2.3. Про аналіз надходжень та розгляду звернень громадян у виконком Козівської селищної ради за 2021 рік.
     2.4. Про визначення переліку об’єктів та видів суспільно корисних
оплачуваних робіт для відбування порушниками громадських робіт на території Козівської селищної територіальної громади у 2022 році.
     2.5. Про визначення переліку об’єктів та видів суспільно корисних   (неоплачуваних) робіт для відбування порушниками адміністративного покарання у виді  громадських робіт на території Козівської селищної територіальної громади у 2022 році.
     2.6. Про визначення переліку об’єктів та видів громадських робіт для
відбування порушниками та засудженими, на яких судом накладено кримінальне покарання у виді громадських робіт, на території Козівської селищної територіальної громади у 2022 році.
      2.7. Про погодження ТзОВ «Енергосервісна компанія «БІО-ТЕПЛО» тарифу на виробництво та постачання теплової енергії.
      2.8. Про погодження ТзОВ «Зелена енергія-2012» тарифу на виробництво та постачання теплової енергії для потреб Козівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 2 Козівської селищної ради.
      2.9. Про погодження ТзОВ «Зелена енергія-2012» тарифу на виробництво та постачання теплової енергії для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.
      2.10. Про план роботи виконавчого комітету Козівської селищної ради
на І квартал 2022 року.
     2.11. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 21.01.2021 р. № 33 «Про організацію ведення цивільного захисту на території Козівської селищної ради».
     2.12. Про взяття на квартирний облік.
     2.13. Про  поновлення на квартирний облік.
     2.14. Про надання дозволу на виготовлення документації та оформлення права власності на земельну ділянку на  ім’я малолітньої дитини.
     2.15. Про надання дозволу на дарування квартири, право користування якою має дитина.
     2.16. Про надання дозволу на дарування часток житлового будинку з надвірними будівлями, у якому зареєстровані та проживають неповнолітні діти.
     2.17. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування Кузів Катерині Русланівні, 02.06.2007 р.н. та встановлення піклування.
     2.18. Про надання дозволу на відчуження часток житла, які належать на праві власності дітям.
     2.19. Про надання дозволу на санітарну обрізку зелених насаджень.
     2.20. Про присвоєння та зміну адрес об’єктам нерухомості.
     2.21. Про затвердження переліку видів оплачуваних робіт та їх фінансування у 2022 році.
     2.22. Про організацію роботи щодо запобігання і протидії корупції на 2022 рік.
     2.23. Інші питання поточної роботи.
     2.24. Різне.
3. Керуючому справами (секретарю)  виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                     Сергій ДОБАЛЮК