Вітання з Різдвом Христовим

Шановна громадо!

Щиро вітаю усіх з Різдвом Христовим
          В ці дні, коли новонароджений Спаситель приходить до нас в особі немовляти, Він каже нам про головне – завжди є надія!
            Різдво традиційно, з року в рік збирає всю сім’ю за одним столом. Ми з дитинства пам’ятаємо, як трепетно бабуся готувала кутю, як батько заносив дідух, в хаті пахло хвоєю, грибами, і чимось справді магічним, а з вулиці лунали дзвінкі колядки і віншування!
         Бажаю, аби дух Різдва залишався у Ваших серцях, грів теплим спогадом, світив, коли стане зле.
       Хай Бог обдаровує здоров'ям та миром, наповнить душі теплом, гармонією, любов’ю, а домівки – затишком, гучним сміхом та достатком!

Гарних, світлих і радісних Різдвяних свят!

Христос Рождається!
Славімо Його!

З повагою,

Козівський селищний голова                                                                    Сергій Добалюк