В громаді відбулася підсумкова нарада з працівниками сфери культури

Дата: 17.12.2021 11:47

За дорученням селищного голови зустріч провів заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роман Солтис та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька.

Відбулася розмова щодо підсумків роботи культурної галузі, співпраці з керівництвом громади.

Відзначено важливість культурних закладів для громади як таких, які підтримують та популяризують традиції, звичаї українського народу.

Заклади культури цьогоріч запрацювали у абсолютно новому форматі. У Козівській громаді створений перший в області Центр культури та дозвілля, який об’єднує культурну, музейну та бібліотечну сферу. Говорили про позитивні сторони такої роботи закладів культури. Анонсовано премію до Нового року для працівників культури.

Керівництво громади привітали усіх з прийдешніми новорічними та різдвяними святами.