Шановні мешканці громади, учасники дорожнього руху!

Дата: 14.12.2021 15:05

В холодну пору року, у зв’язку із несприятливими погодними умовами, часто виникають небезпечні та неприємні ситуації на дорогах.
           Інформуємо Вас про те, що у Козівській громаді є кілька видів доріг загального користування - це шляхи місцевого, обласного, територіального та державного значення.

Дороги місцевого, обласного і територіального значення перебувають на обслуговуванні у ТОВ «БМ-БУД», ділянка дороги державного значення М-30, яка проходить через громаду - на обслуговуванні ТОВ «ТехноБудЦентр».
         Координацію роботи цих підрядників здійснює Служба автомобільних доріг у Тернопільській області.
      До повноважень керівництва та комунальних служб Козівської громади належить обслуговування лише комунальних вулиць, проводити будь-які роботи на інших ділянках шляху загального користування заборонено.
     Якщо у Вас виникнуть запитання щодо стану дороги у вашому населеному пункті, звертайтесь безпосередньо до:
ТОВ «БМ-БУД» - (095) 938-97-24; (095) 938-97-62
ТОВ «ТехноБудЦентр» - (0352) 43-23-06