Про скликання шістнадцятої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

від 13 грудня 2021 року                                                                                 № 223

Про скликання шістнадцятої сесії  Козівської селищної ради восьмого скликання

Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Козівської селищної ради восьмого скликання:

1. Скликати  шістнадцяту сесію Козівської селищної ради восьмого скликання 23 грудня 2021 року о 10 год 00 хв. в приміщенні залу засідань адмінбудинку Козівської селищної ради за адресою: вул.Грушевського,38            смт Козова.

2. На розгляд шістнадцятої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання передбачається винести такі питання:

2.1. Про Програму благоустрою територій населених пунктів Козівської територіальної громади на 2022-2025 роки.

2.2. Про Програму утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Козівської територіальної громади на 2022-2025 роки.

2.3. Про Програму фінансової підтримки комунального підприємства «Козова комунсервіс» на 2022-2025 роки.

2.4. Про Програму здійснення землеустрою на території Козівської територіальної громади на 2022-2025 роки.

2.5. Про Програму фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних із діяльністю Козівської селищної ради на 2022-2025 роки.

2.6. Про затвердження Положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників комунальних підприємств, установ та закладів, Положення про проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних підприємств, установ, закладів та форми контракту з керівником комунального підприємства, установи, закладу.

2.7. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Козівської територіальної громади на 2022-2023 роки.

2.8. Про бюджет Козівської селищної територіальної громади  на 2022 рік .

2.9. Земельні питання:

2.9.1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для безоплатної приватизації.

2.9.2. Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність.

2.9.3. Про розгляд клопотань щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою.

2.9.4. Про затвердження землевпорядної документації.

2.10. Інші питання поточної роботи.

2.11. Різне.

3. Головам постійних комісій селищної ради провести засідання комісій.

4. Відділу організаційно-виконавчої роботи селищної ради забезпечити повідомлення депутатів селищної ради, керівників комунальних установ, організацій, підприємств селищної ради, представників засобів масової інформації про час і місце проведення сесії селищної ради.

Козівський селищний голова                                                 Сергій ДОБАЛЮК